Omenaa Foundation OmenaArt Foundation Rafał Brzoska Foundation Corporate Connections Konsorcjum Filantropijne
1985/2022
brąz, 24 karatowe pozłocenie, postument z czarnego granitu, wys. 52 cm
To dzieło zostało wylicytowane podczas Wielkiej Aukcji Charytatywnej TOP CHARITY 2023 za kwotę:
2006
brąz szerokość 30/17/9 cm
1989
tkanina, żywica, drewno, wys. 66 cm
2022
filc, wosk, pigment 204x25x25 cm (rzeźba z postumentem, z lampką)
brąz patynowany i złocony, marmur 67x37x21 cm
1988
brąz patynowany, podstawa kamienna 39×36,5 cm
2020
olej, płótno 61x61cm
olej na płótnie 125×160 cm
olej na płótnie 100×80 cm
2023
akryl, płótno 200×135 cm
akryl, płótno, 150×95 cm
2016
metal, 240x150x50 cm
1928/29 metal chromowany i skóra sygnowane „Le Corbusier” i numerowane „Cassina 98254” i „Cassina 88506”, 67x76x71 cm
sklejka irchowa; wykończenie: lakier, olej, wys. 195 cm
2023 aluminium z recyklingu, 35x30x25 cm